Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych

  • Napisane przez  Policja
VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych

Od 22 do 26 maja na poligonie drawskim miały miejsce VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych. Głównym Organizatorem zawodów był Zespół Szkół w Kaliszu Pomorskim oraz Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko.

Podczas 4-dniowego pobytu na poligonie drawskim uczniowie przeszli szkolenia sportowo-militarne. Przyszli mundurowi musieli zmierzyć się w wielu konkurencjach sprawnościowych wymagających siły, determinacji oraz umiejętności związanych ze służbą Ojczyźnie.

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych


W VI Ogólnopolskich Mistrzostwach brały udział drużyny ze szkół mundurowych z całej Polski. Nie zabrakło konkurencji strzeleckich, biegów na orientację czy testów sprawdzających wiedzę. We wszystkich rywalizacjach liczyła się praca zespołowa, umiejętność komunikowania się oraz pokonywania własnych słabości.  

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych

Zwieńczenie Mistrzostw miało miejsce na Pasie Ćwiczeń Taktycznych Bucierz zgodnie z ceremoniałem wojskowym. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku gen. bryg. Dariuszowi Machuli przez dowódcę uroczystości mjr Macieja Staszewskiego. Wśród zaproszonych gości obecni byli m. in. dowódcy jednostek przedstawiciele lokalnych władz z Drawska Pom., Kalisza Pom. i okolic oraz dyrektorzy szkół. Gen. bryg. Dariusz Machula podziękował za zaangażowanie i czas poświęcony na przygotowanie mistrzostw oraz pogratulował młodzieży i ich rodzicom udziału i trudu jaki włożyli by znaleźć się na tych mistrzostwach.

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych


W uroczystości wziął udział insp. Norbert Gorzyński Komendant Powiatowy Policji w Drawsku Pomorskim, który w imieniu nadinsp. Tomasza Trawińskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie wręczył laureatom puchar wraz z upominkami.

VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych


W trakcie uroczystego wręczania nagród policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim i Szkoły Policji w Pile promowali zawód policjanta i zachęcali uczniów do wstąpienia w szeregi Policji.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej