Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Spalone zwłoki, porwanie i telefon do partnerki. Trwa akcja policji.

  • Napisane przez  DSI
Spalone zwłoki, porwanie i telefon do partnerki. Trwa akcja policji.

Wczoraj wieczorem w Resku ujawniono zwłoki mężczyzny. Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w Resku na torze motocrossowym. Mężczyzna przed śmiercią wykonał telefon do swojej partnerki. Z przekazanych jej informacji wynikało, że jest przewożony samochodem przez nieznanych sprawców na teren toru motocrosoowego.

Na miejscu policjanci znaleźli spalone zwłoki mężczyzny i wezwali strażaków. Uruchomiono również na terenie powiatu łobeskiego, a nawet drawskiego blokady w poszukiwaniu potencjalnych sprawców zdarzenia.  

Aktualnie prowadzone są czynności policjanci pod nadzorem prokuratora.

Aktualizacja: 

Dziennikarze RMF FM ustalili, że wszystko wskazuje jednak na to, iż mężczyzna nie został uprowadzony, tylko popełnił samobójstwo. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa, ale jak usłyszała reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska od rzecznika Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, wszystko na razie wskazuje na to, że ofiara chciała, by tak jej śmierć wyglądała. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej