Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tym razem o narkotykach i dopalaczach w szkole w Mielenku

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Tym razem o narkotykach i dopalaczach w szkole w Mielenku

Policjanci z drawskiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Mielenku Drawskim w ramach realizacji wojewódzkiego programu „Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach – narkotyki i dopalacze.”

Zbliżające się wakacje to niewątpliwie czas relaksu i wypoczynku. Niestety także wtedy rośnie liczba zdarzeń związanych z narkotykami i różnymi substancjami niedozwolonymi.
Musimy pamiętać, że szczególnie narażeni na kontakt z narkotykami są ludzie młodzi, to właśnie oni padają najczęściej ich ofiarami. Dilerzy wykorzystują naiwność i brak doświadczenia, traktując młodych nabywców wyłącznie jako źródło zysku.
Funkcjonariusze przestrzegali dzieci nie tylko przed możliwością uzależnienia się od narkotyków, ale mówili także o konsekwencjach prawnych ich posiadania. Mundurowi apelowali o rozsądek zaznaczając, że nawet jednorazowe spożycie substancji odurzających może skończyć się kalectwem, a nawet śmiercią.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej