Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Praca: Pracownik w dziale gospodarczym w Motherson (CZAPLINEK)

Motherson jest wielonarodową, skoncentrowaną na ludziach firmą obsługującą zróżnicowane branże oferując szeroki wachlarz produktów i usług jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. Kabel-Technik-Polska (KTP), członek Motherson Group jest dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie systemów elektrycznych oraz projektowania i inżynierii procesowej dla taborów kolejowych i autobusów elektrycznych. Dzięki naszej globalnej sieci serwisowej i handlowej, jesteśmy w stanie wspierać wiodących klientów na rynku, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju bardziej zrównoważonego transportu. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

CZAPLINEK

Pracownik w dziale gospodarczym

Twoje obowiązki.

  • Utrzymanie czystości, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych, stołówek, szatni, pomieszczeń sanitarnych, sal konferencyjnych i pomieszczeń biurowych
  • Utrzymanie czystości na zewnątrz budynów w tym zamiatanie, odśnieżanie, pielęgnacja zieleni
  • Opróżnianie koszy na śmieci w ciągach komunikacyjnych, stołówkach szatniach, pomieszczeniach sanitarnych i biurowych
  • Monitorowanie stanu technicznego i wyposażenia pomieszczeń sanitarnych w wyznaczonych rejonach
  • Zgłaszanie (odnotowanie w karcie kontroli) zauważonych wad i usterek

Twój profil.

  • Dokładność
  • Sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Co oferujemy.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji w firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika
  • Pakiet benefitów kulturalno-sportowych
  • Benefity okolicznościowe

Jak przesłać zgłoszenie..

Motherson

Dodatkowe informacje

Moje konto

Współpracujemy

Zostań promotorem

Więcej