Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nadia i Zuza wracają ze złotem. Kuba ma srebro a Jakub również na podium

  • Napisane przez  DSI
Nadia i Zuza wracają ze złotem. Kuba ma srebro a Jakub również na podium

Odbyły się zawody Pucharu Polski w Szczecinie. Zmagania trwały przez dwa dni, a organizatorem był Puchar Polski w Grapplingu Juniorów i Juniorów przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Zapaśniczego i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu.

W zawodach mogli wziąć udział tylko zawodnicy z licencją zawodniczą PZZ. To właśnie tam pojawili się reprezentanci ZET / United Kings Jiu-Jitsu z Drawska Pomorskiego

Puchar Polski w Grapplingu Juniorów i Juniorów to zawody, które są jedynym z głównych eliminatorów do Kadry Polski Grapplingu oraz do Mistrzostw Świata odbywających się w tym roku – powiedział Artur Kamiński.

Drawscy zawodnicy poradzili sobie w nich doskonale.

Nadia i Zuza wracają ze złotem. Kuba ma srebro a Natan nie poddał się bez walki

Utytułowana już Nadia Hofman wróciła ze Szczecina z dwoma medalami w swojej kategorii. Zarówno w Gi jak i NoGi przywiozła złoto. Identycznie skuteczna w swojej kategorii była Zuzanna Szmagaj. Do Drawska przywiozła dwa złote medale.

Nadia i Zuza wracają ze złotem. Kuba ma srebro a Natan nie poddał się bez walki

Kuba Debowski wywalczył natomiast srebro w Gi oraz w Nogi. Na podium stanął również Natan Kiliszek. Do domu przywozi brąz.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej