Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzisiaj samochód sam wezwał służy do poważnego wypadku

  • Napisane przez  DSI
Foto. Adrian Rozpłoch Foto. Adrian Rozpłoch

Dzisiaj jak się okazało służby ratownicze miały nietypowe wezwanie. 18 minut przed południem wezwano ich na ul. Piaskową w Złocieńcu.

Strażacy w powiadomieniu mieli zgłoszony wypadek. Jak się okazało po dojeździe służb w skazanym miejscu nie było żadnego śladu wypadku lub kolizji. Służby ustaliły, że o zdarzeniu prawdopodobnie powiadomił system autonomiczny jakiegoś. samochodu.

Dzisiaj samochód sam wezwał służy do poważnego wypadku

Jak informują strażacy okazało się, że w jednym z pojazdów tam zaparkowanych włączył się system eCall , który w razie poważnego wypadku automatycznie wybiera bezpłatny numer alarmowy 112.

W trakcie tych działań ratownicy zostali niezwłocznie przedysponowani na ul. Zdobywców Wału Pomorskiego w Złocieńcu do osoby z podejrzeniem zawału serca. Kobietą zajęli się strażacy do czasu przyjazdu ZRM, a później kobieta została przetransportowana do szpitala.

Dzisiaj samochód sam wezwał służy do poważnego wypadku

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej