Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Niebo będzie różowe w Czaplinku. Na scenie wystąpi Kaśka Sochacka

  • Napisane przez  DSI
Niebo będzie różowe w Czaplinku. Na scenie wystąpi Kaśka Sochacka

Szykuje się nam ciekawe muzyczne lato. Pol'and'Rock Festival 2023 na lotnisku w Broczynie, topowe polskie gwiazdy podczas Dni Drawska Pomorskiego a teraz nowa informacja o koncercie Kaśki Sochackiej.

W 2010 wzięła udział w trzeciej edycji telewizyjnego talent show Mam talent! gdzie zakwalifikowała się do finału. Dwa lata tematu, w czerwcu 2021 roku, Kaśka Sochacka w czteroosobowym składzie ruszała na swoje pierwsze koncerty po premierze debiutu płytowego „Ciche dni" (marzec 2021). Od tego czasu zagrała praktycznie na wszystkich festiwalach muzycznych, wyprzedała swoje solowe wiosenne i jesienne trasy koncertowe, ma też na swoim koncie minialbum „Ministory" (listopad 2021) i wydaną w lutym tego roku płytę koncertową "Live".

Teraz Kasia wystąpi w Czaplinku w Amfiteatrze. Koncert ma odbyć się 8 lipca o 20:30.

Koncert jest biletowany, a cena biletów aktualnie  to 109 zł

To będzie piękne lato. Tak czuję. Niektóre piosenki zagramy tego lata pewnie po raz ostatni… ale inne zagramy po raz pierwszy. Przyjdzie słońce, przyjdą ciepłe wieczory… może i Wy przyjdziecie? – pisze Kasia.

Aleksandra Łuczyńska, Dyrektorka Ośrodka Kultury w Czaplinku odsłoniła również inne kulisy koncertów w Czaplinku. W Strefie Artystycznego Relaksu na Nadbrzeżu Drawskim ma wystąpić m.in. Ralph Kaminski

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej