Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Duża Scena Pol'and'Rock. Na niej zagra legenda. Bullet for My Valentine

  • Napisane przez  Anna Kurkiewicz
Bullet for My Valentine, fot.: materiały promocyjne zespołu Bullet for My Valentine, fot.: materiały promocyjne zespołu

Zapowiada się mocne uderzenie - Bullet for My Valentine zagości na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival. Przygotujcie się na mrożące krew w żyłach riffy i nieokiełznany wokal!

Od momentu powstania grupy w 1998 roku, muzycy z Walii stali się jednym z największych zespołów metalowych. Trzy złote krążki i ponad 3 miliony sprzedanych płyt na całym świecie, potwierdzają, że Bullet for My Valentine miało ogromny wpływ na formowanie się brytyjskiego metalcoru, a rewolucję rozpoczęło ich debiutowe wydanie ​The Poison. 

Bullet for My Valentine jest pełen krzykliwych solówek i mocarnych riffów, które zachwycą zarówno starych, jak i nowych fanów. Czerpią garściami z twórczości metalowych zespołów lat 80., mieszając te inspiracje z punkowymi nutami, by uwolnić ciężkie, mroczne rockowe brzmienie wpisane w melodyjne utwory.  
 

W 2021 muzycy z Bridgend wypuścili swój 7 album zatytułowany Bullet for My Valentine, który skierował zespół na nowe tory muzycznej podróży. To ich najbardziej odważny projekt do tej pory, w którym - jak przyznaje sam Tuck, lider zespołu - proporcje agresywnego i czystego wokalu zostały zaburzone, co sprawia, że kawałki zyskały jeszcze na intensywności i drapieżności.  

Bullet for My Valentine koncertował po całym świecie, dzieląc scenę z takimi legendami muzyki jak, m.in., Metallica czy Guns N' Roses. Tego lata, zobaczymy ich na Dużej Scenie #polandrock2023!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej