Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jaki będzie skład Drawy Drawsko. Duże zmiany w zespole. Transfery i wypożyczenia

 • Napisane przez  DSI na podstawie informacji klubu
Sparing "młodej" seniorskiej drużyny z M-G LKS Sarmata Dobra. Fot. Drawa Drawsko: Sparing "młodej" seniorskiej drużyny z M-G LKS Sarmata Dobra. Fot. Drawa Drawsko:

Drawa Drawsko Pomorskie poinformowała o zmianach w składzie podstawowego zespołu.  Kadra w rundzie wiosennej  będzie definitywnie inna w stosunku do kardy jesiennej. Jak informuje zarząd na ten moment to 24 zawodników w tym 13 młodzieżowców, a średnia wieku wynosi 22,7.

Zostaliśmy w takiej sytuacji, a nie w innej, więc jeśli chcemy grać dalej to musimy walczyć tym co nam zostało.  Brawa dla każdego go został i zadeklarował, że chce walczyć nieważne co by było. Brawa również dla juniorów, którzy chcą nam pomóc i są mocno zmotywowani do powalczenia w seniorach- informują działacze sportowi.

Zmiany

 • Wiktor Zieliński - po półrocznym wypożyczeniu w naszym klubie wraca do Błękitnych Pomierzyn. W rundzie jesiennej strzelił 2 bramki i zanotował 1 asystę.
 • Wojciech Witoń - najlepszy strzelec naszego zespołu i drugi najlepszy w lidze z 12 bramkami i 5 asystami na koncie przechodzi do Sparty Węgorzyno na zasadzie transferu definitywnego.
 • Rafał Żuk - zawodnik oraz były trener, który był z nami od początku i wprowadził nasz zespół z B klasy do okręgówki. "Żunia" zdecydował, że od rundy wiosennej będzie reprezentować barwy Sokoła Suliszewo.
 • Wojciech Kozak - lewy obrońca/skrzydłowy, który pół roku temu na zasadzie transferu definitywnego przeszedł do nas. Na jesień udało mu się zdobyć 1 bramkę i 1 asystę. Na wiosnę zagra w Sokole Suliszewo na zasadzie półrocznego wypożyczenia.
 • Jacek Szczerba - w rundzie jesiennej zagrał dla nas 5 niecałych meczów i również zdecydował się przejść do Sokoła Suliszewo na półroczne wypożyczenie. Na koncie ma 1 bramkę i 1 asystę.
 • Dominik Tkacz - nasz wychowanek, młodzieżowiec oraz filar obrony został wypożyczony do końca sezonu i zagra dla Calisii Kalisz Pomorski. Niestety jak większość wie "Domel" nabawił się urazu szczęki i może nie zagrać nawet do 3 miesięcy. Dużo zdrówka!
 • Szymon Wyrzykowski - zostaje w Błękitnych Ostrowice do końca sezonu. Wypożyczenie zostało przedłużone o kolejne pół roku.
 • Robert Bolek - grał dla naszej drużyny tylko pół roku, w tym rozegrał 12 meczów. Na zasadzie transferu definitywnego "Bolo" przenosi się do Sparty Węgorzyno.
 • Mateusz Jureczko - to już nasz były grający trener, który był z nami rok. Jako zawodnik strzelił 1 bramkę, a jako trener z drużyną w lidze zaliczył 7 zwycięstw, 1 remis, 6 porażek i 7 miejsce. W Pucharze Polski ZZPN z młodą drużyną awansował do 4 rundy. Aktualnie bez klubu.
 • Tomasz Walkiewicz - były prezes, mocny fizycznie zawodnik i bomba w lewej nodze - z tego możemy najbardziej zapamiętać "Walka". Drugi najlepszy strzelec naszej drużyny z 5 bramkami i 4 asystami nie będzie kontynuował gry dla naszego zespołu. Aktualnie bez klubu.
 • Wojciech Terlecki - to nasz trzeci najlepszy strzelec w tym sezonie - 3 bramki. Na początku sezonu nie mógł być z nami na meczach, ale później to odrobił i pomagał jak tylko mógł. Koniec końców "Terlek" w rundzie wiosennej jednak nie będzie kontynuował gry z nami i aktualnie jest bez klubu.
 • Kamil Sobol - rundę jesienną zakończył z 2 asystami. "Sobi" to zawodnik, który może zagrać na każdej pozycji. Niestety dla naszej drużyny już nie zagra i na dzień dzisiejszy zostaje bez klubu.
Jaki będzie skład Drawy Drawsko. Duże zmiany w zespole. Transfery i wypożyczenia

Przyjścia:

 • Ernest Marcinkowski - to doświadczony zawodnik, który wraca do Drawy i będzie z nami w tej ciężkiej sytuacji. Ernest przechodzi do nas z Sokoła Suliszewo na zasadzie transferu definitywnego.
 • Oliwier Kowalik - to młodzieżowiec, który do tej pory reprezentował barwy Sokoła Suliszewo. Na zasadzie półrocznego wypożyczenia zagra z nami i będzie grał zarówno w juniorach, jak i w seniorach.
Jaki będzie skład Drawy Drawsko. Duże zmiany w zespole. Transfery i wypożyczenia

Dodatkowe informacje

 • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej