Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zrobimy film dla firmy z Lubieszewa. Właściciele wylicytowali go na aukcji i już wpłacili na WOŚP

  • Napisane przez  DSI
Zrobimy film dla firmy z Lubieszewa. Właściciele wylicytowali go na aukcji i już wpłacili na WOŚP

Przez kilka dni na internatowej aukcji WOŚP w portalu Allegro trwała wspólna aukcja portalu Drawskie Strony Internetowe i LokalnyReporter.

Aukcja dotyczyła realizacji filmu reklamowego dla firmy. Dziś aukcja została zakończona. Aukcja zakończyła się kwotą 2125 zł. Usługę wykonania filmu zrealizujemy dla firmy z Lubieszewa, która jest sprzedawcą grzejników i akcesoriów związanych z grzejnikami. Firma prowadzi sprzedaż internetową pod adresem www.grzejniki.com

Oprócz realizacji filmu firma z Lubieszewa otrzyma również pakiet kilku dodatkowych usług w tym między innymi wpisy w naszych mediach społecznościowych na etapie realizacji filmu i jego przygotowania. Po kontakcie ze zwycięzcą aukcji ustaliliśmy, że realizacja materiału odbędzie się w okresie wiosennym. Udział w aukcji wzięło 11 osób. Serdecznie dziękujemy !

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej