Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tak bawili się tegoroczni maturzyści na balu studniówkowym. Zdjęcia

  • Napisane przez  Hania Bruzi
Tak bawili się tegoroczni maturzyści na balu studniówkowym. Zdjęcia

Dwie klasy maturalne kaliskiego Zespołu Szkół, 4ap oraz 4d, zgodnie z tradycją celebrowały noc 100 dni przed egzaminem dojrzałości.

Wyjątkowy bal, na który czekali tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół im. Pamięci Ofiar Terroryzmu 11 Września 2001 Roku, odbył się w sobotni wieczór w Tarnowie. Młyn nad Starą Regą ugościł uczniów, ich rodziców, dyrekcje szkoły oraz grono pedagogiczne.

O godzinie 19:00 prowadzący, Łukasz Grodzicki i Hanna Bruzi, powitali wszystkich zgromadzonych, tym samym rozpoczynając oficjalną część uroczystości. Symboliczną minutą ciszy uczczono odejście śp. p. Kamili Kulik. Następnie, przemówili wychowawcy klas czwartych, p. Konrad Chwastek, wychowawca klasy dwujęzycznej oraz mjr rez. Andrzej Kowalewski, wychowawca klasy wojskowej. Głos zabrała zastępca dyrektora szkoły, p. Katarzyna Witek. Nie zabrakło też głosu uczniów, którzy przygotowali podziękowania i podarunki dla dyrekcji, wychowawców i grona pedagogicznego zebranego na studniówce.

Po oficjalnej części imprezy, rozbrzmiały dźwięki poloneza. W tym roku nie pary, a tria, przygotowane przez p. Renatę Effenberg-Nawrot, wzorowo wykonały ten polski taniec narodowy. Równie tanecznym krokiem uczniowie i nauczyciele przeszli do następnej części studniówki - do balu. Na parkiecie, przy dźwiękach skocznej muzyki, rozpoczęła się szalona zabawa. Taniec przerywały jedynie podawane dania, lub wycieczki do fotobudki. Na uczestników czekały też różne imprezowe zabawy, ale i niespodzianki - podzielono się tortem i wzniesiono toast za pomyślność na maturze.

Około godziny 23:00. odbył się koncert szkolnego zespołu Dystraktor. Rozbrzmiały utwory-dedykacje dla każdej z klas. Publiczność entuzjastycznie uczestniczyła w koncercie - śpiewali wszyscy. Po programie artystycznym, studniówkowicze wrócili na parkiet i bawili się aż do godziny 3:00. Ten wieczór z pewnością będzie zapamiętany na długo zarówno przez tegorocznych maturzystów, jak i wszystkich uczestników studniówkowego balu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej