Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mieszkańcy mogą być zadowoleni. Zakończono budowę za 5 mln zł. Zobacz zdjęcia z inwestycji.

  • Napisane przez  DSI
Fot. J.G. Fot. J.G.

Koniec utrudnień w tym rejonie dla mieszkańców. W Kaliszu Pomorskim wczoraj oddana została do użytku ul. Mickiewicza.  To inwestycja warta prawie 5 mln zł. Samorząd pozyskał na jej budowę środki zewnętrzne.

Koszt przebudowy ul. Mickiewicza  to prawie 5 milionów złotych, a większość funduszy (4,73 mln. zł) Urząd Miejski w Kaliszu Pomorskim pozyskał z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych.

1 lutego odbyło się oficjalne przekazanie do użytku zakończonej inwestycji na drodze w Kaliszu pomorskim.  Kilometrowa droga ma nowy asfalt i zjazdy na posesje Zostały położone chodniki, a w ramach  prac przeprowadzono również roboty  ziemne i kanalizacyjne.  Utworzono także rondo, a droga oprócz wymienionej nawierzchni została poszerzona.

Mieszkańcy mogą być zadowoleni. Zakończono budowę za 5 mln zł
Uroczyste zakończenie inwestycji

Inwestycję wykonała firma POL-DRÓG z Drawska Pomorskiego. Roboty  trwały od października 2022 roku. W ostatnim czasie w Kaliszu Pomorskim zakończono także remont ul. Rybackiej.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej