Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Poradnia neurologiczna rusza 1 lutego. Będzie 5 lekarzy do dyspozycji pacjentów

  • Napisane przez  Beata Staniaszczyk
Poradnia neurologiczna rusza 1 lutego. Będzie 5 lekarzy do dyspozycji pacjentów

Szpital im. Matki Teresy z Kalkuty w Drawsku Pomorskim, Grupa American Heart of Poland poszerzył swoje zaplecze medyczne o kolejną poradnię specjalistyczną. Od 1 lutego działalność rozpoczyna poradnia neurologiczna. Będzie świadczyć usługi w ramach kontraktu z NFZ.

Z satysfakcją informujemy, iż Grupa American Heart of Poland rozszerzyła działalność poradni specjalistycznych w Szpitalu im. Matki Teresy z Kalkuty. W ten sposób do 12 już funkcjonujących poradni dołączyła kolejna, neurologiczna - oczekiwana przez mieszkańców. - informuje Beata Staniaszczyk Specjalista ds. Komunikacji PR American Heart of Poland

Neurologia to bardzo istotna specjalizacja w medycynie. Zajmuje się chorobami układu nerwowego, które związane są z nieprawidłową pracą mózgu, kręgosłupa oraz mięśni. Nieleczone choroby neurologiczne stanowią zagrożenie dla życia, występujące bóle głowy czy mięśni mogą być oznaką wylewów, mikroudarów, mikrowylewów do centralnego układu nerwowego.

W poradni specjaliści będą zajmować się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Pacjenci będą mogli skorzystać z porad doświadczonych specjalistów w dziedzinie neurologii – do dyspozycji będzie 5 lekarzy. W Poradni będzie można wykonać specjalistyczne badania neurologiczne: EMG (elektromiografia w diagnostyce funkcji mięśni), EEG (elektroencefalografia w diagnostyce czynności mózgu) i USG Doppler (w diagnostyce tętnic szyjnych).

Świadczenia udzielane będą 4 dni w tygodniu (poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota). Pacjenci będą przyjmowani na podstawie skierowania, po uprzednim wyznaczeniu terminu w Rejestracji Poradni - osobiście lub telefonicznie pod numerami 94 363 03 46/23.

Jak informuje grupa centralna rejestracja pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej