Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kamera nagrała brutalny atak na pizzerię. Wybite szyby i zniszczone mienie

  • Napisane przez  DSI
Kamera nagrała brutalny atak na pizzerię.  Wybite szyby i zniszczone mienie

„Nowa Pizzeria” opublikowała materiał filmowy. To restauracja, która świadczy swoje usługi w Czaplinku przy ulicy Rzeźnickiej. 23 stycznia doszło tam do ataku na lokal.

Jak widzimy na nagraniu nieznani sprawcy obrzucają lokal kamieniami i wrzucają butelki do środka. Wybijają szyby, a następnie uciekają. Wszystko zarejestrował monitoring.

Z przykrością informujemy o sytuacji, która miała miejsce 23 stycznia. Z tego miejsca chcielibyśmy stwierdzić, że wątpimy w przyszłość naszego Czaplinka, w którym panuje zawiść, zazdrość i przekonanie że zachowania takiego typu są akceptowane, lecz nie tym razem. Nasza Pizzeria to nie tylko miejsce - to My, ludzie którzy je tworzą, nasi Drodzy Goście, którzy darzą nas zaufaniem każdego dnia, to miła atmosfera i setki godzin spędzonych na celebrowaniu ważnych chwil. Jesteśmy pewni, że sprawcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Jesteśmy na dobrym tropie. Wszystkie dowody są w rękach odpowiednich służb. Nie damy za wygraną. – zapowiadają walkę właściciele

Aktualnie prowadzimy czynności w sprawie zdarzenia - poinformowała DSI Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policjiw Drawsku Pomorskim mł. asp. Karolina Żych.

Poniżej nagranie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej