Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Tenisistki Anika i Anna wicemistrzyniami województwa

  • Napisane przez  DSI za ZS
Fot. ZS Czaplinek Fot. ZS Czaplinek

20 grudnia w Zespole Szkół w Czaplinku odbył się Finał Wojewódzkiej LICEALIADY - Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym. Zespoł Szkół był gospodarzem tej sportowej imprez po raz trzeci.

Na Hali Widowiskowo-Sportowej w Czaplinku goszczono wyłonione w eliminacjach 13 najlepszych reprezentacji z Koszalina, Trzebiatowa, Szczecina, Dębna, Goleniowa, Gryfic, Połczyna Zdroju, Reska, Świdwina.

Dziewczęta z Czaplinka Anika Słowińska i Anna Wojciechowicz - ubiegłoroczne brązowe medalistki, a wcześniej wicemistrzynie województwa ponownie doskonale radziły sobie z rozgrywkami i stanęły  na podium.

Wczoraj zdobyły kolejne wicemistrzostwo województwa zachodniopomorskiego, ustępując jedynie reprezentantkom XII LO Szczecin, regularnie grającym w swoich klubach w rozgrywkach ligowych.

Tenisistki Anika i Anna wicemistrzyniami województwa

Opiekunem drużyny i organizatorem zawodów finałowych jest Marek Mikołajczuk

Organizatorzy gorąco dziękują za pomoc w organizacji i sędziowaniu Romanowi Polewczakowi i Stefanowi Twarogowskiemu, prezesowi Stowarzyszenia Tenisa Stołowego CZAPLA z Czaplinka. Dziękują także niezawodnym przyjaciołom oraz Urzędowi Miejskiemu Czaplinek za udostępnienie Hali Widowiskowo-Sportowej.

Tenisistki Anika i Anna wicemistrzyniami województwa

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej