Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

WOW! Spin Doctors zagrają na Pol'and'Rock Festival 2023!

  • Napisane przez  Anna Kurkiewicz
Spin Doctors, fot.: materiały promocyjne zespołu Spin Doctors, fot.: materiały promocyjne zespołu

Czas na prawdziwą petardę. Na Dużej Scenie 29. Pol'and'Rock Festival, który odbędzie się na byłym lotnisku Czaplinek-Broczyno, wystąpią Spin Doctors.  

Kończąc prace nad ich siódmym albumem, Spin Doctors ruszają z Nowego Jorku w świat na kolejną oszałamiającą trasę koncertową, by jak zawsze - od ponad 30 lat - podbić serca fanów swoją nieprzewidywalnością i kolejnymi hitami. Ich muzyczna twórczość skutecznie wymyka się rockowym konwenansom, co świetnie ilustrują ich flagowe numery ,,Two Princes" czy ,,Little Miss Can't Be Wrong". Czy uda się im uwieść publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata ich autorską mieszanką alternatywnego rocka doprawioną rytmami bluesa, ozdobioną delikatnymi nutami popu? Bez wątpienia, tak!
Długoterminowa strategia działania nigdy nie była w ich stylu. I choć można się było przyzwyczaić do zmieniających się opinii krytyków kultury odnośnie dalszych losów tego nieprzewidywalnego zespołu, to jednak trzeba przyznać, że brak jakichkolwiek znaków drogowych czy nawigacji w ich muzycznej podróży po prostu zadziwia! 

Chciałbym, żeby nasz kolejny album był raczej spontaniczny. Osobiście, zrobiłbym lekkie zwrot i skupił się na rockowym krążku. Mam jednak przeczucie, że płyta będzie bardziej w stylu funky. Wiecie, jest taki cytat z czasu, kiedy Keith Richards spotkał się z Mickem Jaggerem w AIR Studios, żeby pracować nad Steel Wheels. Powiedział wtedy swojej żonie: - Wrócę jutro albo za miesiąc. Myślę, że z nami będzie podobnie. - mówi Barron, główny wokalista zespołu

Trzydzieści lat. Tysiące zwrotów akcji. Cokolwiek niesie przyszłość, można być pewnym, że Spin Doctors pozostaną ostatnim muzycznym bastionem, który gra tak, jakby od tego zależało ich być albo nie być.

29. Pol'and'Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r., już po raz drugi na płycie byłego lotniska Czaplinek-Broczyno. Czaplinek znajduje się w województwie zachodniopomorskim, niedaleko jezior Drawsko i Czaplino, ok. 125km od Szczecina. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej