Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych: Biegacz z Czaplinka znów na podium

  • Napisane przez  dsi
Fot. Andrzej Fot. Andrzej

Zima może i zaskoczyła drogowców, ale na pewno nie zaskoczyła biegaczy i Andrzeja Kuśmidra, sportowca z Czaplinka. Biegacz walczył w sobotę w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych.

Andrzej ma bardzo udany sezon i wiele zwycięstw biegowych na koncie. Tym razem do kolekcji może dorzucić złoto na dystansie 3000m w przełaju.

W sobotę, 19 listopada był najlepszy w kategorii masters. W Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Biegach Przełajowych. Organizatorami zmagań byli  Zachodniopomorski Związek Lekkiej Atletyki, WMLKS Pomorze Stargard  oraz Stargardzki Klub Lekkoatletyczny.

Mimo mroźnego dnia Andrzej nie dał szans rywalom w kategorii.

Mistrzostwa województwa Zachodniopomorskiego w biegach przełajowych 19-11-2022 , które się odbyły w Stargardzie były mroźne i wygrane w kategorii masters na dystansie 3000m. Bieg odbył się na trzech rundach na terenie LKS "Pomorze" Stargard. Bieg uważam za dobrze zorganizowany – podsumował sportowiec z Czaplinka.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej