Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Piłkarska rywalizacja Lecha Czaplinek w październiku

  • Napisane przez  Łukasz Smoleński
Drużyna trampkarzy po zwycięstwie z MUKS Orzeł 2010 Wałcz Drużyna trampkarzy po zwycięstwie z MUKS Orzeł 2010 Wałcz

W październiku br. kolejne mecze ligowe rozegrały drużyny: trampkarzy, juniorów młodszych, seniorów oraz oldbojów Lecha Czaplinek. W tym artykule przedstawię relację z tych spotkań.

SENIORZY

Pierwszego dnia października zespół seniorów na stadionie miejskim w Czaplinku mierzył się w ramach 8. kolejki z Piastem Chociwel. Niestety przegrywamy ten mecz wysoko 0:4. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w składzie: Urkiel - Groździej (71' Szpakowski), Lutyński, Woźniak, Krasoń (62' Simiński) - Pawłowski, Kibitlewski, Szafarz (62' Kowalczyk), Krzemień - Górniak (82' Voronenko), Resiak.

Kolejny mecz rozegraliśmy 8 października na stadionie miejskim im. Waleriana Pytla w Drawsku Pomorskim. W ramach 9. kolejki graliśmy z miejscową Drawą, z którą zremisowaliśmy 2:2. Po jednej bramce strzelili Marcin Resiak i Maciej Górniak. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w zestawieniu: Urkiel - Groździej, Woźniak, Krzemień, Lutyński - Pawłowski, Szafarz, Kibitlewski, Szpakowski  (68' Simiński) - Górniak, Resiak.

15 października na stadionie miejskim w Czaplinku podejmowaliśmy w ramach 10. kolejki ligowej zespół Calisii Kalisz Pomorski, z którym zremisowaliśmy 1:1 tracąc bramkę po kontrowersyjnym rzucie karnym w samej końcówce meczu. Strzelcem gola dla naszej drużyny był Bartłomiej Woźniak. W tym spotkaniu wystąpiliśmy w składzie: Urkiel - Krzemień, Woźniak, Tomaszewski, Lutyński - Pawłowski (77' Simiński), Szafarz (52' Groździej), Kibitlewski, Szpakowski (70' Kunert) - Górniak, Resiak (86' Voronenko).

W kolejnym meczu ligowym rozegranym 22 października na euroboisku w Złocieńcu mierzyliśmy się w ramach 11. kolejki z miejscowym Olimpem, z którym przegraliśmy 0:3 występując w zestawieniu: Urkiel - Groździej, Woźniak, Krzemień, Tomaszewski - Pawłowski, Simiński (44' Szafarz), Kibitlewski, Górniak – Szpakowski, Resiak.

W ostatnim październikowym spotkaniu 12. kolejki ligowej na stadionie miejskim w Czaplinku podejmowaliśmy Pogoń Połczyn-Zdrój. Ten mecz przegrywamy 0:1, a graliśmy w nim w składzie: Urkiel - Groździej, Woźniak, Tomaszewski, Krzemień (79' Kunert) - Pawłowski (79' Krasoń), Szafarz, Kibitlewski, Kowalczyk (63' Szpakowski) – Górniak, Resiak.

Po dwunastu rozegranych kolejkach drużyna seniorów z dorobkiem 15 punktów (4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek) i bilansem bramkowym 27:23 zajmuje 11. miejsce w tabeli.

W listopadzie zagramy z: Sokołem Suliszewo, Pogonią Barlinek, Kłosem Pełczyce oraz ponownie z drużyną z Połczyna-Zdroju, ale tym razem w meczu pucharowym.

Piłkarska rywalizacja Lecha Czaplinek w październiku

TRAMPKARZE

1 października drużyna trampkarzy w meczu 5. kolejki ligowej mierzyła się na stadionie w Barwicach z zespołem BAS Barwice, z którym wygrała wysoko aż 19:0 ! Po dwie bramki strzelili: Cezary Baran, Aleks Kibitlewski, Filip Podstawski, Aleksander Osmałek, Oskar Hanusewicz, Jan Paczkowski oraz Ksawery Kraska, zaś po jednym trafieniu dołożyli Jakub Marczak, Cyprian Rutkowski, Marcin Troczyński, Maksym Pinteskul oraz Franciszek Ławrukiewicz. 14 października na stadionie miejskim w Czaplinku w spotkaniu 7. kolejki podejmowaliśmy zespół AP Drawsko Pomorskie, z którym wygraliśmy 3:1 po trafieniach Maksyma Pinteskula, Aleksandra Osmałka i Filipa Cabaja. 23 października w meczu 8. kolejki graliśmy na stadionie w Kaliszu Pomorskim z miejscowym Juniorem, z którym przegraliśmy 0:8. W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej zmierzyliśmy się 30 października na stadionie w Czaplinku z zespołem MUKS Orzeł 2010 Wałcz. Ten mecz wygraliśmy 1:0 po bramce Ksawerego Kraski.

Na zakończenie rundy jesiennej zespół trampkarzy z dorobkiem 15 punktów (5 zwycięstw i 3 porażki) i bilansem bramkowym 32:16 zajmuje 3. miejsce w tabeli.   

JUNIORZY MŁODSI

8 października drużyna juniorów młodszych na stadionie gminnym w Sławoborzu mierzyła się w meczu 6. kolejki z miejscowym Pomorzaninem, z którym przegrała 4:5 po trzech bramkach Dawida Rutkowskiego oraz jednej Dominika Staniszewskiego. 22 października na euroboisku w Wałczu w zaległym spotkaniu 1. kolejki graliśmy z liderem rozgrywek zespołem MUKS Orzeł 2010 Wałcz, z którym wygraliśmy 1:0 po bramce Jana Szczanowicza. W ostatnim meczu rundy jesiennej nasi juniorzy zmierzą się na stadionie miejskim w Czaplinku 11 listopada ze Zrywem Kretomino.

Po pięciu rozegranych kolejkach zespół juniorów młodszych z dorobkiem 6 punktów (2 zwycięstwa i 3 porażki) i bilansem bramkowym 12:28 zajmuje 5. miejsce w tabeli.

Piłkarska rywalizacja Lecha Czaplinek w październiku

OLDBOJE

Pierwszego dnia października drużyna oldbojów w meczu 8. kolejki mierzyła się na stadionie w Dygowie z Perłą Gmina Dygowo. Pomimo bramki Krzysztofa Panka przegrywamy 1:3. 8 października w ramach 9. kolejki w Sianowie graliśmy z miejscową Victorią, z którą przegraliśmy 0:5. W kolejnym spotkaniu 12 października w 10. kolejce na stadionie w Szczecinku graliśmy z Oldbojami Szczecinek. To spotkanie przegrywamy 2:11 po trafieniach Janusza Sobali i Krzysztofa Panka. 22 października na stadionie miejskim w Czaplinku w ramach 11. kolejki mierzyliśmy się z Oldbojami Bruskowo Wielkie, z  którymi przegraliśmy 3:5 po dwóch bramkach Sławomira Kubiaka i jednej Krzysztofa Panka. W ostatnim październikowym spotkaniu nasi oldboje grali w Tychowie z zespołem Skup Aut RADZI-MIL Oldboje Tychowo, z którym przegrali 0:3. 5 listopada meczem ze Zrywem Kretomino na stadionie w Czaplinku zakończą rozgrywki w rundzie jesiennej.

Po jedenastu rozegranych kolejkach drużyna oldbojów z dorobkiem 9 punktów (3 zwycięstwa i 8 porażek) i bilansem bramkowym 24:44 zajmuje 13. miejsce w tabeli.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej