Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Narkotyki i dopalacze zabijają. Drawscy policjanci próbują przestrzec młodych. Spotkania

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Narkotyki i dopalacze zabijają. Drawscy policjanci próbują przestrzec młodych. Spotkania

Policjanci z drawskiej komendy zorganizowali spotkanie profilaktyczne na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych z uczniami klas 8 Szkoły Podstawowej w Mielenku Drawskim.

Szczególnie narażeni na kontakt z narkotykami są ludzie młodzi, to właśnie oni padają najczęściej ich ofiarami. Dilerzy wykorzystują naiwność i brak doświadczenia, traktując młodych nabywców wyłącznie jako źródło zysku.
Funkcjonariusze opowiedzieli młodzieży o szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych i o tragicznych skutkach ich działania na organizm młodego człowieka.
Mundurowi przestrzegali nie tylko przed możliwością uzależnienia się od narkotyków, ale mówili również o konsekwencjach prawnych ich posiadania.
Policja apeluje o rozsądek, nawet jednorazowe spożycie substancji odurzających może skończyć się kalectwem, a nawet śmiercią.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej