Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W tym żłobku znajdzie się miejsce dla 25. dzieci. Otwarto nową placówkę

  • Napisane przez  DSI
Fot. WFOSiGW Fot. WFOSiGW

W sierpniu 2021 roku ruszyła budowa miejskiego żłobka w Kaliszu Pomorskim. Już wtedy wiadomo było, że to miejsce zostanie nazwane żłobek „Szuwarek”.

Teraz, 30 września  nastąpiło otwarcie. Żłobek rusza z początkiem października. Żłobek „Szuwarek” w Kaliszu Pomorskim przyjmie 25 dzieci. W otwarciu nowej placówki, stworzonej dzięki rządowemu dofinansowaniu oprócz Janusza Garbacza, Burmistrza Kalisza Pomorskiego, wzięli udział: Marlena Maląg Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Wicewojewoda Zachodniopomorski Mateusz Wagemann, posłowie Jarosław Rzepa i Czesław Hoc oraz Marek Andrzej Subocz Prezes Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

W tym żłobku znajdzie się miejsce dla 25. dzieci. Otwarto nową placówkę

Zadanie w Kaliszu Pomorskim zostało zrealizowane w ramach programu Maluch+. Na to zadanie do Kalisza Pomorskiego trafiło dofinansowanie w wysokości 825 000 zł. Rządowa dotacja miała wystarczyć ma na pokrycie 70% kosztów inwestycji.

W tym żłobku znajdzie się miejsce dla 25. dzieci. Otwarto nową placówkę

Żłobek został wybudowany przy ulicy Dworcowej w bezpośrednim sąsiedztwie Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Kaliszu Pomorskim i Przedszkola.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej