Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Puchar Świata w Combat Kalaki Eskrima w Berlinie – sukcesy drawskich sportowców

  • Napisane przez  DSI
Fot. Combat Kalaki Eskrima Drawsko Fot. Combat Kalaki Eskrima Drawsko

W ten weekend Magdalena Marchel, Waldemar Materski i Kornel Wiśniewski mogli zaprezentować swoje umiejętności podczas Mistrzostw Świata Filipińskich Sztuk Walki (Combat Kalaki Escrima), które odbyły się w Berlinie.

Wszyscy reprezentowali klub Kalaki Eskrima Drawsko Pomorskie. Escrima – filipińska sztuka walki jednym lub dwoma lekkimi kijami, a sportowcy na co dzień trenują w Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko.

Podczas zmagań w Berlinie Eskrimadorzy z Drawska Pomorskiego zaprezentowali wysoką formę i udowodnili że mogą rywalizować na najwyższym światowym poziomie.

Magdalena Marchel wróciła ze złotym medalem w walce na jeden kij i formule full contact.

Waldemar Materski również zdobył złoty medal w walce na jeden kij i formula full contact oraz złoto w walce na dwa kije w formule full contact.

Kornel Wiśniewski także przywiózł dla medale z najwyższego podium w walce na jeden kij i w walce na dwa kije. Także on walczył w full contakcie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej