Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wyrusz w przygodę z Błyskawicami

  • Napisane przez  DSI
Fot. Błyskawice Fot. Błyskawice

Jak przygoda z kijkami to z Błyskawicami – tak reklamują swój projekt panie z grupy Nordic Walking z Kalisza Pomorskiego. Błyskawice zapraszają na wspólne spacery pod czujnym okiem instruktora.

Każda osoba uczestnicząca w ich spacerach otrzyma karnet motywacyjny, na którym będzie odnotowana obecność na zajęciach. Dla najbardziej aktywnych uczestników przewidywane są atrakcyjne błyskawiczne nagrody.

Szkolić piechurów będzie instruktor Nordic Walking Renata Derkacz.    

Panie z Kalisza Pomorskiego na pierwsze spotkanie zapraszają na Plażę Miejską już 6 września 2022. Jeśli nie masz kijków nie martw się. Błyskawice Ci w tym pomogą.

Do naszych spacerów możesz dołączyć w każdej chwili trwania projektu – mówi Bożena Furman z grupy Błyskawice

Wyrusz w przygodę z Błyskawicami

Panie pozyskały środki na ten projekt z programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”. Zadanie jest również współfinansowane ze środków Gminy Kalisz Pomorski oraz Powiatu Drawskiego.

Wyrusz w przygodę z Błyskawicami
Wyrusz w przygodę z Błyskawicami

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej