Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjanci nie mieli problemów z ustaleniem złodzieja majątku wartego 19 tys. zł.

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Policjanci nie mieli problemów z ustaleniem złodzieja majątku wartego 19 tys. zł.

Szybkie i sprawne działania policjantów z Komisariatu Policji w Złocieńcu doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży czterech rowerów - odzyskane jednoślady funkcjonariusze przekazali w ręce właścicieli.

W sobotę rano policjanci z Komisariatu Policji w Złocieńcu otrzymali zgłoszenie kradzieży czterech rowerów z obozu rowerowego dla dzieci z ośrodka Polubie w Zatoniu koło Lubieszewa o łącznej wartości blisko 19 000 zł.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności w celu ustalenia sprawcy i jego zatrzymania.

Policjanci ustalili, iż jeden z mieszkańców Gminy Złocieniec mógł dokonać tej kradzieży i ukryć rowery. Natychmiastowa reakcja złocienieckich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 31 – letniego mężczyzny, który przyznał się do zarzucanych czynów i wskazał miejsca, gdzie ukrył skradzione jednoślady. Mienie w całości zostało odzyskane i przekazane w ręce właścicieli, a mężczyzna odpowie za swoje czyny przed Sądem.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej