Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dni Drawska Pomorskiego - zdjęcia z pierwszego dnia zabawy

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Wszystko wskazywało na to, że początek Dni Drawska Pomorskiego stoi pod wielkim znakiem zapytania. Burze i silne wiatry które przeszły nad regionem spowodowały duże szkody. Nie ominęły także miasteczka festiwalowego w Parku Chopina. Jak się okazało po burzy organizatorom udało się przywrócić działanie techniki.

Z opóźnieniem i pominięciem kilku mniejszych punktów wystartowały koncerty. Imprezę rozpoczął Burmistrz Drawska Pomorskiego i Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim. Na scenie pojawili się Gosia i Bartek, a po nich Defis i Joker. Gwiazdą był zespół Piękni i Młodzi a na zakończenie zaprezentowano pokaz światła i tańca.

Nie zawiedli też widzowie, którzy natychmiast po wydaniu komunikatu przez organizatora o tym, że udało uruchomić się sprzęt przybyli do parku. Wg naszych szacunków widzów było kilka tysięcy.

Zapraszamy do oglądania galerii.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej