Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Album drewniany na zdjęcia ze ślubu - czy warto go wybrać?

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Album drewniany na zdjęcia ze ślubu - czy warto go wybrać?

Jeśli uwielbia się zdjęcia, albumy do ich przechowywania po wywołaniu są niezbędne. Dzięki nim można pochwalić się pięknymi zdjęciami znajomym i rodzinie oraz tworzyć piękne albumy z wakacji lub ważnych uroczystości. Elegancki album z drewnianą oprawą jest niekwestionowanym hitem wśród osób, które marzą o zdjęciach wywołanych i wklejonych do pięknego albumu. Sprawdź dlaczego.

1. Jaki album na zdjęcia wklejane?

2. Album w drewnianej oprawie — zalety

Jak stworzyć pamiątkę ze zdjęciami w formie albumu? Wywołaj zdjęcia, wklej je do albumu z kartkami o odpowiednim formacie i gotowe. Tylko tyle wystarczy, by zachować wspomnienia na dłużej w tradycyjnej formie. Aby wydobyć pełnię uroku drukowanych fotografii, powinno się wybrać stylowy album. Odpowiednią oprawą dla zdjęć jest album wykonany z drewna. Dlaczego warto go wybrać?

Jaki album na zdjęcia wklejane?

Na allubra.pl na fanów fotografii drukowanych czekają albumy z drewnianymi okładkami. Zdjęcia umieszczone w takim albumie są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami. Kolejne fotografie wkleja się na jednej stronie, najczęściej w kolorze białym. Dzięki temu podczas oglądania osób, przedmiotów lub krajobrazów na fotografiach można w pełni skupić się na detalach zdjęcia. Żadne dodatkowe zdjęcia i inne elementy nie rozpraszają oglądającego i nie odwracają jego uwagi od podziwiania kadrów.

Album z drewnianą okładką na wklejane zdjęcia jest przystosowany do wykonywania zdobień metodą scrapbookingu. Hobbyści z pewnością ucieszą się, gdy otrzymają taki album na prezent. Mogą ozdobić go zgodnie z własnymi preferencjami i stworzyć wyjątkową oprawę dla każdego ujęcia. Kolejne strony przedstawiają wtedy wspomnienia z rodzinnego wyjazdu, świąt spędzonych w górskiej chacie lub uroczystości takich jak śluby i urodziny.

Album w drewnianej oprawie — zalety

Atutem drewnianego albumu jest przede wszystkim stylowa okładka. Jest ponadczasowa, dlatego nawet po wielu latach wciąż wygląda doskonale. Wklejanie zdjęć do takiego albumu daje pewność, że fotografie są dobrze zabezpieczone przed pognieceniem i innymi uszkodzeniami. Drewno dodatkowo kojarzy się z ciepłem i przytulnością, dlatego album przywołuje pozytywne emocje jeszcze przed rozpoczęciem oglądania zdjęć. 

Co ważne, drewniany album na fotografie może być skręcony nitami lub umieszczony na spirali. Dwa rodzaje łączenia kolejnych stron sprawiają, że można wybrać produkt, który będzie umożliwiał wykonanie zdobień dowolnego rodzaju lub wygodne oglądanie fotografii wklejonych na kolejne strony.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej