Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko świętuje. Na scenie: Bednarek, Piękni i Młodzi, Daniec, Kwiatkowski i inni

  • Napisane przez  DSI
Drawsko świętuje. Na scenie: Bednarek, Piękni i Młodzi, Daniec, Kwiatkowski i inni

Już w najbliższy weekend odbędą się Dni Drawska Pomorskiego. Od 1 do 3 lipca przygotowano szereg wydarzeń, a w nich koncerty, kabarety, wydarzenia rekreacyjne, animacyjne i sportowe. Gdy zajrzymy w program można dostrzec, że organizatorzy bardzo się przygotowali. Poniżej przedstawiamy co się będzie działo. Na samym dole znajdziecie również plakaty poszczególnych wydarzeń.

Na samym dole znajdziecie również plakaty poszczególnych wydarzeń.

KONCERTY

To chyba najbardziej oczekiwane wydarzenia. W piątek na scenie koncertować zaczną znani lokalnej publiczności Gosia i Bartek Michalczyk. Zaraz za nimi pojawią się JOKER, DEFIS i gwiazda wieczoru Piękni i Młodzi. Piątek zakończy się pokazem LED i FIRE SHOW oraz dyskoteką.

Jolanta Pluto-Prądzyńska o Dniach Drawska Pomorskiego - Film

W sobotę na scenie pojawią się LOKA oraz KAMIL BEDNAREK. Przygotowana została również zabawa taneczna.

W niedzielę Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim i drawski ratusz zapraszają natomiast na koncert chopinowski. Pod popiersiem Fryderyka Chopina wystąpi Sławomir Wilk.

Piękni i Młodzi

LOCA

KAMIL BEDNAREK

KABARET

W Drawsku Pomorskim pojawią się również gwiazdy polskiej sceny kabaretu. W sobotę przed publicznością wystąpi MARCIN DANIEC, a zaraz po nim IGOR KWIATKOWSKI.

MARCIN DANIEC

IGOR KWIATKOWSKI

ANIMACJA i REKREACJA

W Parku Chopina już w czwartek zacznie się rozstawiać technika sceniczna, a w piątek ruszy miasteczko festiwalowe. Pojawią się stoiska, dmuchańce, strefa zabaw dla dzieci i dorosłych oraz dodatkowe atrakcje. Oprócz tego przygotowano specjalne wydarzenia dodatkowe. Te szczególnie  ciekawe to Szkoła Piratów, konkurencje rodzinne pn. Zgrana Rodzina oraz kulinarna bitwa na dwie patelnie z finalistami MASTER CHEEF.

 

WYDARZENIA SPORTOWE

Dni Drawska Pomorskiego to również szereg wydarzeń Sportowych. Będzie Footbal Darts, konkurencja kajakiem pod prąd rzeką Drawą, zmagania drużynowe Paintball, siłowanie na rękę oraz wyciskanie ketli, zawody Street Wokrout, turniej tenisa ziemnego dla dzieci czy turniej tenisa stołowego. Warto pamiętać również o zawodach rowerkowych dla dzieci.

Marcin Łukasz o wydarzeniach sportowych na Dni Drawska Pomorskiego

TURYSTYKA

Dla chcących uniknąć zgiełku PTTK Oddział Drawsko Pomorskie przygotował wyprawę turystyczną. Będzie to już XX Rajd Poznajmy Ziemię Drawską. Odbędą się spływy kajakowy, rajd pieszy i rajd rowerowy.

PLAKATY

Drawsko świętuje. Gwiazdy na scenie: Bednarek, Piękni i Młodzi, Daniec, Kwiatkowski i inni

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej