Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ważna rozmowa z dziećmi przed wakacjami

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Ważna rozmowa z dziećmi przed wakacjami

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” spotkali się z dziećmi ze szkoły podstawowej, przedszkola, a także z uczniami Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Drawsku Pomorskim, gdzie porozmawiali z najmłodszymi o ich bezpieczeństwie w trakcie trwającego już letniego wypoczynku.

O bezpieczeństwo dzieci w trakcie wakacji troszczą się nie tylko rodzice, ale także funkcjonariusze wszystkich służb ratunkowych. Wakacje to czas relaksu i odpoczynku, jednakże należy pamiętać, aby zabrać na podwórko również zdrowy rozsądek.

Ważna rozmowa z dziećmi przed wakacjami

Policjanci przypomnieli zasady bezpiecznego wypoczynku zarówno nad woda, jak i w lesie czy też domowej okolicy. Mundurowi opowiedzieli jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych i gdzie szukać pomocy. Dzieci aktywnie uczestniczyły w rozmowie wykazując się dużą wiedzą i mądrymi spostrzeżeniami. W trakcie spotkania dzieci mogły poznać sprzęt służbowy mundurowych i usłyszeć o najważniejszych zadaniach każdego z funkcjonariuszy.

Ważna rozmowa z dziećmi przed wakacjami

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej