Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dziewczynka z najwyższą możliwą średnią ocen nagrodzona przez Burmistrza Czaplinka

  • Napisane przez  DSI
Dziewczynka z najwyższą możliwą średnią ocen nagrodzona przez Burmistrza Czaplinka

Maksymalna możliwa średnia ocen na świadectwie to wielkie wyzwania i sukces. Właśnie to udało się osiągnąć uczennicy w Czaplinku. Wczoraj odebrała gratulacje od burmistrza Czaplinka Marcina Naruszewicza dla najlepszej uczennicy Szkoły Podstawowej w Czaplinku.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 przypadło 24 czerwca. To właśnie wtedy uczniowie odebrali świadectwa i udali się na zasłużone wakacje.

Szczególnie dumni mogą być bliscy Kaliny, uczennicy Szkoły Podstawowej w Czaplinku, która w roku szkolnym 2021/2022 osiągnęła najwyższą możliwą średnią ocen.

W związku z tym osiągnięciem Kalina została zaproszona do Ratusza, gdzie spotkała się z burmistrzem Czaplinka Marcinem Naruszewiczem. Burmistrz wręczył Kalinie list gratulacyjny wraz z drobnym upominkiem oraz życzył cudownych wakacji i wspaniałego wypoczynku w okresie wakacji letnich.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej