Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Harcerze powiatu drawskiego na wspólnym spotkaniu nad rzeką Drawą (Foto)

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

W piątek, 17 czerwca Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim oraz drawska biblioteka zaprosiła do udziału w biwaku harcerzy z powiatu drawskiego.

Biwak pod nazwą "W poszukiwaniu rusałek upiorów i zjaw" odbył się na Jędrkowej Przystani nad rzeką Drawą. Na niecodzienne wydarzenie przybyły drużyny ze Złocieńca, Pomierzyna oraz Drawska, a wydarzenie odbywało się w ramach projektu "Z książką przez świat.", na które instytucja uzyskała fundusze.

Dla młodych harcerzy z 10 WDH Wataha, 27 WDH „Pestki” oraz 8 WDH „Ogniki” przygotowano wiele ciekawych spotkań z podróżnikami, ognisko oraz nocną wyprawę do miasta.

Wieczorem odbył się mini koncert pt. "Księżyc świeci, martwiec leci. Opowieść najkrótszej nocy" podczas którego Małgorzata Litwinowicz i Jolanta Kossakowską opowiadały ciekawe legendy. Dzieci mogło również postrzelać z imitacji broni długiej i krótkiej.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej