Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych

  • Napisane przez  ZS KP
Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych

2 czerwca na Pasie Ćwiczeń Taktycznych Bucierz odbyło się podsumowanie V. Ogólnopolskich Mistrzostw Klas Mundurowych na poligonie drawskim.

Impreza była objęta m. in. patronatem Ministra Obrony Narodowej, Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, Starosty Drawskiego.

W zawodach wzięło udział 110 uczniów, 22 drużyny z 19 szkół z całego kraju.  Głównymi sponsorami nagród była sieć sklepów militaria.pl, Szkoła Przetrwania Survivaltech z Częstochowy, firma Kajtur Poligon z Trzebiatowa oraz wiele innych podmiotów, wyższych uczelni, samorządów terytorialnych i firm. Mistrzostwa trwały od 30 maja do 2 czerwca 2022 r.

I miejsce zajęła drużyna z klasy wojskowej z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Edukacja w Lubaszu, II drużyna z klasy wojskowej z Zespołu Szkół w Kaliszu Pomorskim, III z klasy wojskowej z Zespołu Szkół w Złocieńcu.

Głównymi organizatorami mistrzostw byli: Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko oraz Zespół Szkół w Kaliszu Pomorskim.  

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej