Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Międzynarodowe Regaty nad jeziorem Siecino

  • Napisane przez  DSI
Międzynarodowe Regaty nad jeziorem Siecino

Nie brakowało żagli nad jeziorem Siecino w ten weekend. W dniach 28-29 maja odbywały się tam międzynarodowe regaty Żagle 2022, których organizatorem był UKS Szkwał Złocieniec.

W regatach wzięło udział 99 zawodników oraz 10 zawodników w kl. Optimist gr C. Najliczniejszą reprezentacją była grupa młodych żeglarzy z Centrum Żeglarskiego Ceska Lipa. Nad Siecino przyjechało aż 19 zawodników.

Pierwszy dzień Międzynarodowych Regat Żagle 2022 to bardzo bardzo trudne warunki wiatrowe i deszczowe. Udało się zrealizować po 3 wyścigi wszystkich klas ISA 407, Optimist gr B i A, Laser 4,7 oraz w ramach Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.

Zawodnicy z UKS Szkwał zajęli czołowe miejsca w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży, Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego. Wśród młodych żeglarzy rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody.

 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej