Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na hamaku, leżaku przy dobrej muzyce. W tym miejscu będzie można się ponownie relaksować. Jest "małe" ale

  • Napisane przez  DSI
Strefa w 2021 roku. Fot. Adam Cygan Strefa w 2021 roku. Fot. Adam Cygan

Kiedy Aleksandra Łuczyńska, Dyrektorka Czaplineckiego Ośrodka Kultury 20. kwietnia poinformowała, że są problemy z uruchomieniem Strefy Artystycznego Relaksu wielu mieszkańców i turystów zmartwiło się tą informacją. Dyrektorka jednak nie chciała się poddać.

Można tam było usiąść, poleżeć na hamaku lub wylegiwać się na leżaku. Przy tym grała dobra muzyka i jest piękny widok jeziora Drawsko. Dla spragnionych były napoje, a dla głodnych coś do zjedzenia. Dzieci doceniały słodycze, watę cukrową i popcorn.

Tak było w 2021 w stworzonej przez Czaplinecki Ośrodek Kultury Strefie Artystycznej Relaksu.

Czy teraz również też tak będzie ? To zależy. Zależy od środków finansowych.

W tym roku z powodu niskiego budżetu mamy problemy z uruchomieniem Strefy Artystycznego Relaksu. Nie chcemy się poddać, szukamy sponsorów.  Każda pomoc z Waszej strony będzie dla nas bezcenna. A może przeniesiemy się do amfiteatru? – pytała Aleksandra Łuczyńska

Wczoraj dyrektorka podjęła decyzję o podjęciu się ryzyka tworzenia na nowo strefy.

Na hamaku, leżaku przy dobrej muzyce. W tym miejscu będzie można się ponownie relaksować. Jest
Tak wyglądałaby strefa - projekt

Do odważnych świat należy. Dlatego pomimo braku wystarczających funduszy postanowiliśmy kontynuować tworzenie wyjątkowego miejsca. Strefa Artystycznego Relaksu, Nadbrzeże Drawskie w Czaplinku k. OSW. Wciąż potrzebujemy wsparcia z Waszej strony, aby spełnić nasze marzenie o promocji Czaplinka jako stolicy kultury pojezierza. Chętnie nawiążemy współpracę w zakresie sponsoringu o charakterze finansowym lub rzeczowym, za którą podziękujemy promocją firm lub osób podczas wydarzeń oraz miejscem na Wasze banery. Zapraszamy do współpracy wszystkich artystów, wolontariuszy i przyjaciół – pisze Aleksandra Łuczyńska

Na hamaku, leżaku przy dobrej muzyce. Czyli nowe miejsce gdzie można się relaksować

W pierwszym roku, strefę uruchomiono przy minimalnych nakładach. Teraz miałyby się pojawić porządne i ładne toalety, a betonowe płyty przykryłaby sztuczna trawa Na to Czaplinecki Ośrodek Kultury potrzebuje środków. Na całą działalność strefy (infrastrukturę i działalność kulturalną) samorząd przeznaczył 50 tys.  

Na hamaku, leżaku przy dobrej muzyce. W tym miejscu będzie można się ponownie relaksować. Jest

Galeria

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej