Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W Drawsku ruszył pierwszy Outlet znanych sieci i marek

  • Napisane przez  Akcja partnerska
W Drawsku ruszył pierwszy Outlet znanych sieci i marek

Produkty outletowe z Amazon, OBI Niemcy, PawHut, Outsunny i innych znanych marek, producentów i dostawców można po niższych cenach dostać w Drawsku Pomorskim. Od kilku dni działa Outlet Andrax.

Pierwszy w Drawsku Pomorskim Outlet zlokalizowany jest przy ulicy Gdyńskiej w bezpośrednim sąsiedztwie stacji paliw.

Mamy nowe produkty outletowe, które są nowe i pozyskujemy je bezpośrednio od znanych sieci handlowych. Z uwagi na to możemy proponować dobre i markowe rzeczy w bardzo konkurencyjnych i niskich cenach – mówi właściciel

Sklep jest w trakcie rozwoju i jeszcze nie wszystko zostało do końca przygotowane. Można znaleźć tam asortyment z zakresu elektroniki, oświetlenia, armatury, akcesoriów sportowym, motoryzacji i wielu innych.

W ofercie mamy również nowe i markowe ubrania, a do tego w drugiej części oferujemy używane norweskie wysokiej jakości meble. Cały czas jesteśmy jeszcze na etapie rozwoju, dlatego asortyment będzie się zwiększał z dnia na dzień. – informują właściciele.

Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, oraz w sobotę od 10 do 14.

Outlet Andrax

  • Drawsko Pomorskie, Gdyńska
  • Tel. 698 662 902

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej