Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Andrzej najlepszy w Luboradzy. Dystans pokonał w 36:15

  • Napisane przez  DSI
Fot. Andrzej Kuśmider Fot. Andrzej Kuśmider

Tylko 36 min. i 15 s. potrzebował Andrzej Kuśmider z Czaplinka na pokonanie dystansu 10 km w Luboradzy. Dzisiaj odbyły się tam zawody biegowe, a Andrzej okazał się najlepszy.

7 maja w Luboradzy, w gminie Barwice odbył się bieg „Luboradzka Dycha”. Dystans ukończyło 65 zawodników. Jako pierwszy na metę dobiegł mieszkaniec Czaplinka, Andrzej Kuśmider. Kolejny za nim  był Kacper Wiśniewski z czasem 36:37. Swoich sił próbował BACHANEK Paweł (Złocieniec), który zajął 23 pozycję  oraz BIELAK Tomasz (Złocieniec) – 28 pozycja. Na 46 klasyfikował się AUGUSTOWSKI Krzysztof (Świerczyna).

Andrzej o zawodach:

Luboradzka Dycha 7 była dla mnie szczęśliwa. 1miejsce OPEN.  Choć przygotowania do niej dużo mnie kosztowały, a zwycięstwo to tylko wisienka na torcie w dniu zawodów wszystko się ułożyło po mojej myśli. Zawsze wiedziałem, że tam są piękne tereny przygotowujące do biegów górskich. Moim zdaniem bieg powinien się nazywać Luboradzka Dycha po górach. Dziękuję trenerowi Zbigniew Krzysiek w osiągnięciu celu oraz Rodzinie i kibicom za wsparcie – podsumował Andrzej

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej