Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jak zarabiać na stronie internetowej?

 • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Jak zarabiać na stronie internetowej?

Strona internetowa powinna być niezbędnym filarem każdej firmy. Pozwala na dotarcie do szerszego grona odbiorców i zwiększenie zysków oraz stanowi wizytówkę biznesu, dzięki czemu budujemy markę. Chcąc zajmować wysoką pozycję na rynku, posiadanie własnej strony WWW jest konieczne. O tym, jak zarabiać na stronie internetowej i jakie korzyści płyną z jej posiadania, dowiesz się z treści tego artykułu.

Dlaczego warto posiadać stronę internetową?

Internet jest obecnie punktem styku klienta z firmą. Co to właściwie oznacza? Dla przedsiębiorcy Internet jest miejscem, gdzie można dzielić się z odbiorcą informacjami na temat firmy oraz jej produktów. Co więcej, strona WWW danego biznesu jest jego wizytówką. Aby wywołać u odbiorcy pozytywne wrażenia i wyrobić u niego pozytywną opinię na temat Twojej firmy, musisz zadbać o to, aby Twoja strona internetowa była przejrzysta, przyjazna w użytkowaniu i oczywiście funkcjonalna. To jednak nie wszystko. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to przede wszystkim:

 • dodatkowy kanał sprzedażowy, dostępny dla klientów 24/7
 • narzędzie do analizy danych na temat klientów, które pomagają m.in. na tworzenie skuteczniejszych kampanii marketingowych
 • narzędzie do prezentacji swojego asortymentu

Dobre strony WWW pozwalają także na budowanie relacji z klientami, ułatwiają kontakt i budowanie zaufania. Będąc właścicielem witryny, możesz liczyć także na poprawę wskaźnika sprzedaży.

Jak zarabiać na stronie internetowej?

Jak zarabiać dzięki stronie internetowej?

Warto pamiętać o tym, że internauci oceniają stronę już w pierwszych sekundach interakcji z nią. Należy więc zadbać o to, aby była ona przyjazna dla użytkowników i przykuwała uwagę. Specjaliści z agencji marketingowych takich jak np. WeNet, budując witrynę, dostosowują ją do wymagań odbiorców, ale też wymagań jej właściciela. Co wpływa na to, że witryna przyciąga do siebie więcej internautów?

 • wybór odpowiednich modułów

W zależności od rodzaju działalności jaką prowadzisz, możesz wybierać spośród modułów, które ułatwią odbiorcom interakcję z Twoją witryną. Dla przykładu, jeśli jesteś właścicielem hotelu, udostępnienie internautom możliwości składania rezerwacji poprzez odpowiedni moduł, będzie idealnym rozwiązaniem. Nie tylko dlatego, że będzie to wygodniejsze zarówno dla Ciebie, jak i odbiorców, ale także umożliwi składanie rezerwacji 24/7. Modułów jest wiele, a z ich odpowiednim doborem i umieszczeniem na Twojej stronie WWW, mogą pomóc specjaliści z agencji marketingowych takich jak m.in. WeNet.

 • odpowiednia komunikacja z klientem

Odpowiednią komunikację z klientem można zapewnić poprzez wiele modułów i zakładek na stronie internetowej. Oprócz adresu i danych kontaktowych w stopce witryny, warto także dodać formularze kontaktowe oraz czater, który jest niezwykle ceniony przez internautów. Dzięki niemu, odbiorcy mogą uzyskać odpowiedź na nurtujące ich pytanie w trybie natychmiastowym. Wpływa to pozytywnie na relacje z klientem oraz buduje jego zaufanie względem firmy.

 • zadbanie o UX (user experience)

User experience to doświadczenia użytkownika w trakcie korzystania z danej strony WWW. Warto dbać o to, aby interakcja odbiorcy z witryną była przyjazna i intuicyjna. Jaka więc powinna być strona internetowa?

 • atrakcyjna wizualnie
 • responsywna, czyli dopasowana do różnego rodzaju urządzeń
 • dopasowana do grupy docelowej
 • zabezpieczona certyfikatem SSL
 • zoptymalizowana pod kątem SEO

 

 • stosowanie odpowiedniego języka

Tworząc treści na stronie, warto zadbać o to, aby były one zoptymalizowane pod kątem SEO, ale to nie wszystko. Artykuły, wpisy na bloga, a nawet opisy produktów powinny być zarówno pisane przystępnym i zrozumiałym językiem, ale także wyczerpujące i dopasowane do profilu klienta.

Kto może stworzyć Twoją stronę internetową?

Posiadanie strony internetowej to jedno, jej profesjonalne wykonanie to drugie. Jeśli chcesz posiadać stronę WWW, która sprzedaje, warto zdecydować się na współpracę z renomowaną agencją marketingową WeNet. Specjaliści przygotują Twoją witrynę tak, aby spełniała wymagania Twoje i Twoich klientów oraz była dopasowana do wymagań wyszukiwarek internetowych.

Już na pierwszym etapie współpracy z agencją marketingową WeNet otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna, który odpowie na wszystkie Twoje pytania, będzie raportował przebieg prac oraz skonstruuje plan działania, na podstawie którego zespół specjalistów będzie  tworzył Twoją witrynę.

Dzięki współpracy z agencją interaktywną WeNet, możesz liczyć na:

 • nowoczesną, responsywną i przyjazną w użytkowaniu witrynę
 • domenę i dobry hosting w pakiecie, który zapewni sprawne działanie strony
 • gwarancję bezpieczeństwa witryny, dzięki zabezpieczeniu jej certyfikatem SSL, który chroni m.in. przed atakami hakerów
 • możliwość dalszego rozwoju strony

Zaoszczędź czas i zleć wykonanie swojej witryny specjalistom. Wejdź na WeNet.pl i skorzystaj z oferowanych usług, a już niebawem będziesz cieszył się stroną WWW, która zarabia!

Dodatkowe informacje

 • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej