Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Składany Samsung – przegląd rozkładanych telefonów w gamie producenta

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Składany Samsung – przegląd rozkładanych telefonów w gamie producenta

Od jakiegoś czasu w kieszeni każdego użytkownika telefonu może znaleźć się składany Samsung. Tego typu telefony to nie tylko gratka dla każdego miłośnika nowych technologii, ale także po prostu funkcjonalne i wygodne smartfony, naszpikowane nowoczesnymi podzespołami. Na jakie urządzenia może liczyć ktoś, kto chce kupić rozkładany telefon? Poznajmy gamę składanych Samsungów!

Składany Samsung – czy rozkładany telefon to praktyczna rzecz?

Zanim przejdziemy do kwestii, jaki składany Samsung będzie dobrym wyborem dla każdego z użytkowników, zastanówmy się przez chwilę nad praktycznością tych urządzeń. Powodów, dla których warto sięgnąć po rozkładany telefon, jest kilka. Przede wszystkim tego typu telefon może oferować znacznie większy ekran, zajmując dokładnie tyle samo miejsca w kieszeni co model bez możliwości składania.

Ponadto składany ekran pozwala na zmieszczenie w telefonie znacznie lepszych podzespołów, które przy normalnym ekranie sprawiłyby, że telefon byłby zbyt duży i masywny. Mając więcej miejsca do dyspozycji, producent nie musi pakować wszystkiego na małej przestrzeni tradycyjnego smartfona.

Warto wziąć też pod uwagę aspekt wygody użytkownika – telefon ze składanym ekranem pozwala na bezpieczne noszenie go w kieszeni, bez ryzyka porysowania.

Samsung – składany ekran poziomo, czyli Galaxy Z Fold3

Składany Samsung Galaxy Fold to propozycja dla najbardziej wymagających. Ekran tego urządzenia składa się podobnie do książki – można go złożyć i rozłożyć w poziomie. Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdza się przy oglądaniu filmów, czy w graniu w gry – rozłożony ekran Samsunga Galaxy Z Fold3 oferuje aż 7,6 cala przestrzeni roboczej, czyli właściwie przekątną tabletu.

Telefon może udostępniać także każdą z części ekranu jako osobną przestrzeń roboczą. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik będzie w stanie wykorzystać swoje urządzenie jako świetne narzędzie do chociażby zdalnych spotkań w pracy. Oczywiście na tym zalety Z Fold3 absolutnie się nie kończą – jest to smartfon premium pod każdym względem. Może nam zaoferować łączność 5G* i jedne z najbardziej wydajnych podzespołów na rynku.

Samsung – składany ekran pionowo, czyli Z Flip3

Ten składany Samsung to inne podejście do kwestii rozkładanego telefonu. Podobnie jak dawne telefony z klapką, użytkownik może złożyć go w płaszczyźnie pionowej. Dzięki temu telefon o przekątnej 6,7 cala jest w stanie bez żadnego problemu zmieścić się nawet w najmniejszej kieszeni.

Wspominaliśmy wcześniej, że zaletą składanych telefonów jest fakt, że ich ekran się nie rysuje. Dokładnie tak działa to w Samsungu Z Flip3 – dzięki możliwości złożenia go w pionie ekran zawsze będzie chroniony, gdy telefon znajdzie się w kieszeni. To nieco tańsza propozycja niż Z Fold3, jednak jej także nie brak nowoczesnych rozwiązań, na czele z łącznością 5G* i ekranem Dynamic AMOLED 2X – najjaśniejszym i najszybciej reagującym wyświetlaczem w foldach marki Samsung**.

 

*Dostępność sieci i prędkość łącza 5G może się różnić w zależności od kraju, dostawcy sieci i środowiska użytkownika. Sieć 5G nie jest jeszcze powszechnie dostępna w Polsce.

**Technologia Dynamic AMOLED 2X oferuje superpłynne odświeżanie 120Hz na ekranie głównym Galaxy Z Flip3 5G. Wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X telefonu Galaxy Z Flip3 5G otrzymał certyfikat VDE Germany za 100% natężenia koloru w zakresie kolorów DCI-P3, co znaczy, że obrazy nie są wyblakłe, a wierne i żywe bez względu na ustawienie jasności.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej