Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wsie mają lepsze place zabaw. Właśnie kończą się prace na kolejnym

  • Napisane przez  DSI
Wsie mają lepsze place zabaw. Właśnie kończą się prace na kolejnym

Od początku wiosny pracownicy Zakładu Usług Komunalnych z Drawska Pomorskiego przygotowują place zabaw na terenach wiejskich. Pierwszym placem był ten w Jankowie. Aktualnie zmiany mają miejsce także w Mielenku.

W marcu pracownicy ZUK Drawsko ruszyli z kontynuacją budowy placu zabaw w Jankowie. Został on przeniesiony z placu przy świetlicy, gdzie było za mało miejsca. Teraz jest tam bezpieczniej. Wokół urządzeń został nawieziony piasek, który pełni funkcję podłoża bezpiecznego i amortyzującą.  Urządzenia zainstalowano już wcześniej przez zewnętrzną firmę.

W ostatnich dniach trwają prace w Mielenku Drawskim. Również tam są nowe urządzenia a prace są na ukończeniu. Pracownicy wykorytowali miejsca na strefy bezpieczne i wypełnili je piaskiem. Ostatnim elementem będzie zamknięcie placu w ogrodzeniu.

Prace również w Suliszewie.

Także i w Suliszewie ZUK prowadzi prace. Tam zostanie zmodernizowany stary drewniany plac za boiskiem.

Pieniądze na realizację zadania pochodzą z funduszy sołeckich poszczególnych miejscowości oraz z budżetu gminy Drawsko Pomorskie.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej