Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Głośno o książkach – drawska biblioteka zaprasza na happening czytelniczy

  • Napisane przez  DSI
Głośno o książkach – drawska biblioteka zaprasza na happening czytelniczy

Już w najbliższa sobotę, 23 kwietnia odbędzie się ciekawe wydarzenie przy bibliotece w Drawsku Pomorskim. Będzie to happening czytelniczy pod nazwą „Głośno o książkach”.

Drawscy bibliotekarze spotkanie mieszkańców z książką będą realizować z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Co ciekawego przygotowali na ten dzień

Od godziny 10 przy drawskiej głównej bibliotece będzie kiermasz książek używanych, zabawy animacyjne, malowanie na sterczu. Dzieci będą mogły mieć pomalowane buzki, a dla dziewczynek przygotowano robienie warkoczyków. Oczywiście nie zabraknie konkursów czytelniczych i teatrzyku kamishibai. Zaprezentowana zostanie także twórczość lokalnych autorów i regionalistów oraz zasoby audiobooków.

Podczas eventu zaprezentują się także filie biblioteki, a spotkanie potrwa do godziny 14:00.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Przystanek: Biblioteka. Tu jesteś u siebie!” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej