Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Udany jarmark wielkanocny w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Warsztaty plastyczne, florystyczne i praca z gliną. Stoiska wystawiennicze, przysmaki świąteczne, ciasta i ozdoby na święta. To wszystko można było znaleźć podczas Jarmarku Wielkanocnego w Drawsku Pomorskim, który zorganizowany został przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim, 10 kwietnia na placu przed Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego.

Niedzielna pogoda mimo, że wietrzna i chłodna to nie zniechęciła mieszkańców miasta i wsi do odwiedzenia kiermaszu. Stoiska były oblegane. Dorośli kupowali ozdoby świąteczne, pisanki i stroiki, a najmłodsi mieszkańcy w kawiarni kinowej skupili się na warsztatach plastycznych. Dzieci malowały pisanki i pracowały z gliną. Dorośli również mogli spróbować swoich sił z florystyką pod okiem mistrza.  

Stosika mieszkańców z Ukrainy

Ośrodek Kultury zaprosił do udziału uchodźców, którzy przyjechali do Drawska Pomorskiego z Ukrainy. Wielu z nich odpowiedziało i przy wsparciu instytucji kultury przygotowali pyszności. Były słodkości, ciekawe potrawy no i oczywiście pierogi.

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej