Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Świątecznie już w ten weekend. Jarmarki w Czaplinku, Drawsku a wczoraj w Złocieńcu

  • Napisane przez  DSI
Na jarmarku w Złocieńcu. Fot. Elżbieta Korek Na jarmarku w Złocieńcu. Fot. Elżbieta Korek

Złocieniec jako pierwszy zorganizował kiermasz wielkanocny, który odbył się 7 kwietnia. Teraz zbliżają się jarmarki w Czaplinku i Drawsku Pomorskim.

W Czaplinku po dwuletniej przerwie wraca do Czaplinka Jarmark Wielkanocny. Zgłoszenia wystawców przyjmowane są pod nr tel. 94 375 55 06, a samo wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia w godzinach 10:00-14:00.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce na Rynku Miejskim w Czaplinku. Organizatorem jest Czaplinecki Ośrodek Kultury i gmina Czaplinek.

Natomiast na niedzielę zaplanowano drawski kiermasz wielkanocny. Odbędzie się on 10 kwietnia w godzinach 10:00 – 16:00. Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim przygotowuje stoiska wystawiennicze, warsztaty dla dzieci, tradycyjne potrawy świąteczne oraz pracownia florystyczna Łukasza Wierzbińskiego połączona z warsztatami. Swoje stoisko będą z pysznościami będą prezentować mieszkańcy z Ukrainy.

Po kiermaszu o godzinie 16:00 odbędzie się widowisko teatralno-muzyczne „Wiosna, ach to ty”, z którego dochód będzie przeznaczony na dzieci z Ukrainy znajdujące się na terenie gminy Dawsko Pomorskie.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej