Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Drawsko: Ulice Michałowskiego i Stanisławskiego właśnie w przebudowie

  • Napisane przez  DSI
Michałowskiego Michałowskiego

Z końcem roku na remonty ulic Stanisławskiego, Michałowskiego i Gierymskiego w Drawsku Pomorskim gmina pozyskała dofinansowanie. Wcześniej przebudowano Witkiewicza i parking przy Gierymskiego.

Właśnie trwa przebudowa ulic Piotra Michałowskiego i Jana Stanisławskiego. Razem z przebudową ul. Aleksandra Gierymskiego gmina pozyskała ponad 1,6 mln zł, a zadanie wyniesie prawie 4,1 mln zł.  

Burmistrz Drawska Pomorskiego w październiku 2021 ogłosił kolejny przetarg na przebudowy nawierzchni ulic gminnych .

Mam nadzieje, że w tym trudnym czasie realizacji inwestycji znajdzie się wykonawca, który wykona to zadanie – martwił się wtedy Krzysztof Czerwiński

Zgodnie z warunkami przetargu wykonawca będzie miał rok na realizację prac. Będzie to kolejna kompleksowa inwestycja polegają na przebudowie i budowie chodników, miejsc parkingowych i ułożeniu nowej nawierzchni wraz z budową sieci deszczowej.

Podjęliśmy decyzję o jego przeprowadzeniu ponieważ pozwoli to w końcu kompleksowo zmodernizować ten mocno zaniedbany od wielu lat fragment miejskich ulic. Będą nowe chodniki, nowe parkingi i nowa nawierzchnia. Przez najbliższe lata nie będziemy musieli już prowadzić tam żadnych prac budowlanych. Będziemy mogli zająć się kolejnymi obszarami gminy. Mieszkańcom tej części miasta polepszy się komfort życia. Będą mieli lepszy dojazd do swoich posesji, będą  mogli spacerować po równych chodnikach i będą mieli wybudowane parkingi – informował burmistrz Czerwiński.

Drawsko: Ulice Michałowskiego i Stanisławskiego właśnie w przebudowie
Drawsko: Ulice Michałowskiego i Stanisławskiego właśnie w przebudowie
Te drogi będą przebudowane. Szykuje się duża inwestycja

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej