Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Najpiękniejsze fotografie Pojezierza Drawskiego witają widzów w kinie Mewa

  • Napisane przez  DSI
Fot. Elżbieta Kordek, Adam Cygan Fot. Elżbieta Kordek, Adam Cygan

Najpiękniejsze fotografie Pojezierza Drawskiego można zobaczyć w Galerii Na Ścianie kina Mewa. 1 lutego odbyło się uroczyste otwarcie w Złocieńcu.

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy uda się uroczyście otworzyć wystawę. Orkan Nadia, który przeszedł nad Pojezierzem Drawskim mógł przeszkodzić organizatorom. Walczącym z żywiołem udało się jednak wcześniej przywrócić zasilanie w Złocieńcu.

Wystawę w Złocieńcu udało się zorganizować DSI oraz STYLBET dzięki współpracy z Złocienieckim Ośrodkiem Kultury oraz Urzędem Miejskim w Złocieńcu. Otwarcia dokonała Jolanta Smulska, Dyrektor ZOK-u wraz Leszkiem Paradowskim, ambasadorem wystawy i Adamem Cyganem, pomysłodawcą projektu.

Podczas wernisażu uczestnicy wernisażu dowiedzieli się kulisach projektu, wyborze najciekawszych oraz potencjale jaki drzemie w fotografach, a fotografowie otrzymali przygotowany specjalny limitowany album wystawowy.

Wystawa jest wynikiem projektu organizowanego przez serwis DSI – Drawskie Strony Internetowe, na który odpowiedziało 54 fotografów i fotografików z kraju i z zagranicy. Wpłynęło ponad 270 fotografii, a każda prezentowała wysoki poziom artystyczny. Każda też uchwyciła to, co na pojezierzu najpiękniejsze: architekturę, krajobraz, faunę i/lub florę.

O wystawie „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Są to najpiękniejsze prace nadesłane przez fotografów i fotografików. Spośród 270 prac organizatorzy Drawskie Strony Internetowe oraz STYLBET wybrali najpiękniejszych 30.

Partnerami projektu są Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Janusz Garbacz – Burmistrz Kalisza Pomorskiego, Krzysztof Czerwiński – Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz Krzysztof Za charzewski – Burmistrz Złocieńca

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej