Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Komunikat: Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  Mat. pras.
Komunikat: Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Drawsku Pomorskim

Urząd Miejski w Drawsku Pomorskim wydał komunikat, w którym informuje, że w związku z utrzymującym się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanem epidemii wprowadzone zostają ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu.

Ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego  w Drawsku Pomorskim, polegające m.in. na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów mają na celu ograniczenie ryzyka związanego z szybkim rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa.

Jak czytamy w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, kierując się dobrem zarówno interesantów, jak i urzędników wprowadzone zostają na okres od dnia 24 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 r.,

W urzędzie odbywać się będzie przyjmowanie wyłącznie umówionych petentów w Urzędzie Miejskim

Przyjmowanie interesantów możliwe jest tylko w sprawach niezbędnych wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym  daty i godziny (wykaz telefonów dostępny jest na stronie internetowej https://umdrawsko.bip.gov.pl/numery-telefonow/nr-telefonow.html  oraz na drzwiach wejściowych do Urzędu),

Prosimy  o załatwienie spraw drogą:

  • pocztową: ul. gen. Wł. Sikorskiego 41, 78-500 Drawsko Pomorskie,
  • elektroniczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • za pośrednictwem platformy ePuap: /umdrawsko/skrytka.

W korytarzu przy wejściu głównym zostanie  ustawiona dla naszych klientów skrzynka na pocztę.

W trakcie wizyty w Urzędzie interesanci oraz osoby niebędące pracownikami Urzędu, wchodzące do Urzędu, są zobowiązane do: przestrzegania nakazu zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki, zgodnie z obowiązującymi przepisami, do dezynfekcji rąk po wejściu do budynku Urzędu oraz zachowania odległości co najmniej 1,5 m od innych osób.

W okresie od 24 stycznia 2022 r. do 28 lutego 2022 r.  zawieszone zostają również bezpośrednie spotkania Burmistrza Drawska Pomorskiego z mieszkańcami.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej