Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wystawa „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” niebawem w Złocieńcu

  • Napisane przez  DSI
Wystawa „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” niebawem w Złocieńcu

Kolejnym ważnym miejscem, w którym będzie można zobaczyć prace  fotografów i fotografików w ramach wystawy „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” będzie Złocieniec i galeria w Kinie Mewa.

Wystawę w Złocieńcu udało się zorganizować DSI oraz STYLBET dzięki współpracy z Burmistrzem Złocieńca, Jolantą Smulską, Dyrektorem Złocienieckiego Ośrodka Kultury oraz Agatą Bożek.

Otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 1 lutego 2022 roku o 18:00 i będzie ona dostępna do zwiedzania w Galerii Na Ścianie Złocienieckiego Ośrodka Kultury.

O wystawie „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Są to najpiękniejsze prace nadesłane przez fotografów i fotografików. Do projektu zostali zaproszeni fotografowie i fotograficy z całej Polski. Swoje prace zgłosiło 54 artystów. Spośród kilkuset wybrano 30, które będzie można zobaczyć na wystawie. Te prace trafiły również do specjalnego limitowanego albumu. Oprócz tego do albumu trafiło jeszcze kilka dodatkowych niesamowitych prac.

Najpiękniejsze fotografie Pojezierza Drawskiego . Już można je zobaczyć. Ruszyły wystawy projektu Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne

Pomysłodawcą jest Adam Cygan z Drawskich Stron Internetowych, a Ambasadorem Leszek Paradowski, światowej sławy fotografik.

Wystawę można było oglądać już w Drawsku Pomorskim, Siemczynie i Kaliszu Pomorskim.

Partnerami projektu są Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Janusz Garbacz – Burmistrz Kalisza Pomorskiego, Krzysztof Czerwiński – Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz Krzysztof Zacharzewski – Burmistrz Złocieńca

Wystawa „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne” niebawem w Złocieńcu

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej