Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Umie lutować i tworzyć z metalu. W Drawsku artystka pokazała jednak ubrania z filcu

  • Napisane przez  DSI
Umie lutować i tworzyć z metalu. W Drawsku artystka pokazała jednak ubrania z filcu

Jak sama mówi artystka od zawsze była manualna. Umie dziergać, lutować, i tworzyć z metalu. Tym razem artystka jednak Wioletta Ślączka zaprezentowała swoje prace w Drawsku Pomorskim i pokazała ubrania z filcu.

Wioletta Ślączka mieszka w Lubieszewie, gdzie obcuje z naturą. Jest nauczycielką od dwóch lat na emeryturze. Od kilku lat jej pasją jest filc choć ma inne pasje.

Sztuka użytkowa też jest piękna. Mają okazję się o tym przekonać mieszkańcy gminy Drawsko Pomorskie i okolic odwiedzając Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim.

Zobaczyć można tam wystawę Wioletty Ślączki i jej kreacje tworzone z filcu. W poniedziałek, 17 stycznia odbył się wernisaż prac artystki pn. „Filcowe szaleństwo”. Zobaczyć można na niej prawdziwe ubrania stworzone przez artystkę, które można nosić na co dzień.

Artystkę w galerii kinowej powitała oraz otworzyła wystawę wspólnie z artystką Zastępca Dyrektora Renata Żołądkiewicz. Wystawę można oglądać przez miesiąc.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i zdjęć.

Galeria

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej