Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Szykuje się duża gala MMA. Ma się obyć już w czerwcu

  • Napisane przez  DSI
Szykuje się duża gala MMA. Ma się obyć już w czerwcu

Łukasz Kieiwan, organizator oraz Przemysław Górny, zawodnik MMA poinformowali, że przygotowują się organizacji zawodowej gali mieszanych sztuk walki. Wydarzenie odbędzie się pod nazwą Fight Empire MMA i ma się odbyć w Łobzie, a jego termin planowany jest na czerwiec 2022 roku.

13 stycznia odbyło się spotkanie organizatorów z Piotrem Ćwikłą, Burmistrzem Łobza dotyczące planowanego wydarzenia. Burmistrz Łobza zgodził się objąć galę MMA patronatem.

Podczas gali odbędzie się 10 pojedynków w formule MMA. 2 walki w formule semi pro oraz 8 walk zawodowych – mówi Przemysław Górny.

Na gali mają wystąpić czołowi zawodnicy MMA z Polski oraz lokalni zawodnicy. Widzowie będą mogli zobaczyć np. mieszkańca Łobza i strażaka z Państwowej Straży Pożarnej w Drawsku Pomorskim. Do tego gala będzie transmitowana w telewizji oraz w Internecie.

Szykuje się duża gala MMA. Ma się obyć już w czerwcu

Oprócz walk do Łobza zjadą gwiazdy mieszanych sztuk walki, zawodnicy KSW oraz artyści ze branży muzycznej i kultury hip-hopu. Planowane są pokazy chińskich sztuk walki, występy zespołów tanecznych oraz koncerty.

Wydarzenie zostało objęte te patronatem DSI.

W Łobzie już organizowano gale MMA.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy raz, jak w Łobzie organizowano galę MMA. Np. w 2016 roku w organizację wydarzeń zaangażowany był Burmistrz Krzysztof Czerwiński, wtedy piastujący stanowisko zastępcy Burmistrza Łobza.
 
Szykuje się duża gala MMA. Ma się obyć już w czerwcu

O szczegółach wydarzenia będziemy informować.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej