Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Błękitny Spinaker 2021 – wyróżnienie dla UKS Szkwał

  • Napisane przez  DSI
Ania Kamińska Gwardęcka Ania Kamińska Gwardęcka

Uczniowski Klub Sportowy „SZKWAŁ” Złocieniec to aktywny klub żeglarski działający nad jeziorem Siecino. Jego prezesem jest Ania Kamińska Gwardęcka. Klub otrzymał właśnie wyróżnienie w ramach konkursu Polskiego Związku Żeglarskiego.

Złocieniecki klub żeglarski „UKS Szkwał”, został wyróżniony przez Komisję Żeglarstwa Śródlądowego w XV edycji konkursu Błękitny Spinaker 2021.

Polski Związek Żeglarski przyznał dla klubu wyróżnienia w dwóch kategoriach: Śródlądowa Impreza Roku za organizację: Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w klasach Optimist B, ISA 407 i Europa oraz XX Ogólnopolskie Regaty O Puchar Ziemi Złocienieckiej i Puchar Starosty Powiatu Drawskiego oraz w kategorii Śródlądowe Regaty Roku za organizację imprezy: „Żagle 2021” Mistrzostwa Polski, Puchar Starosty Drawskiego w klasie ISA 407 do lat 18, ISA 407 Senior Open oraz Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist do lat 11.

Sukces UKS Szkwał Złocieniec który OTRZYMAŁ z Polskiego Związku Żeglarskiego w Warszawie "Błękitny Spinaker 2021" Wyróżnienie Roku w kategorii Śródlądowe Regaty Roku "Żagle 2021" Mistrzostwa Polski w klasie ISA 407 w Sierpniu i Mistrzostwa PSKO dnia 10.01.2022 r.

Błękitny Spinaker 2021 – wyróżnienie dla UKS Szkwał
Błękitny Spinaker 2021 – wyróżnienie dla UKS Szkwał
Błękitny Spinaker 2021 – wyróżnienie dla UKS Szkwał

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej