Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Akademia dla młodych. LGD podpisało umowę na realizację projektu

  • Napisane przez  DSI za LGD
Akademia dla młodych. LGD podpisało umowę na realizację projektu

W Andrzejki,  30 listopada przedstawiciele stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" podpisali wraz z "Liderem Pojezierza" umowę na realizację projektu międzynarodowego pn. "Akademia promocji Leader - TY”

Jak informuje stowarzyszanie celem operacji jest popularyzacja metody LEADER i działań LGD wśród młodych ludzi na obszarach działania partnerów projektu poprzez zorganizowanie Akademii dla organizacji pozarządowych, władz lokalnych, biznesu i młodzieży, która jest częścią LEADERa.

Realizatorzy chcą wzmocnić przesłanie u młodych ludzi (18-29 lat), że mogą działać na wsi i mogą aktywnie uczestniczyć w procesie rozwoju obszarów wiejskich oraz, że tworzą synergię poprzez podejście LEADER i wdrażanie swoich inicjatyw również z wykorzystaniem lokalnych zasobów

Do tego planują podnieść zaangażowanie młodych ludzi, aktywizując ich w proces rozwoju obszarów wiejskich i działania LGD, wskazując że program LEADER działa w całej Europie, nie tylko na terenie partnera operacji.

Akademia będzie stosowała innowacyjne metody edukacyjne.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej