Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

VIDEO, ZDJĘCIA - Pijany rajdowiec w Człuchowie. To mieszkaniec Złocieńca

  • Napisane przez  POlicja
VIDEO, ZDJĘCIA - Pijany rajdowiec w Człuchowie. To mieszkaniec Złocieńca

Ponad 1,5 promila alkoholu miał w organizmie mieszkaniec Złocieńca, który wczoraj około 0.30 w nocy przejechał samochodem osobowym przez środek ronda na al. Wojska Polskiego w Człuchowie, niszcząc znaki drogowe i elementy infrastruktury, zatrzymał się dopiero na chodniku.

Policjantom tłumaczył się, że nie zauważył ronda na swojej drodze. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i odholowali pojazd na policyjny parking. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat.

W niedzielę (28 listopada) około godziny 0.30 w nocy funkcjonariusze z Człuchowa zostali powiadomieni mężczyźnie, który miał wypadek na rondzie na al. Wojska Polskiego w Człuchowie. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali na miejscu rozbity samochód stojący na chodniku i siedzącego w nim kierowcę. Policjanci ustalili, że 44-letni mieszkaniec Złocieńca jechał samochodem marki Audi od strony Chojnic w stronę Wałcza, tłumaczył się funkcjonariuszom, że nie zauważył na swojej drodze ronda i przejechał przez nie, niszcząc znaki drogowe, słupki drogowe wchodzące w skład ronda oraz kwiaty i krzewy tam rosnące, zatrzymał się dopiero na chodniku już poza rondem. Po sprawdzeniu trzeźwości okazało się, że kierowca audi miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie, nic mu się nie stało.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy ze Złocieńca prawo jazdy, a samochód odholowali na policyjny parking. Za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności, odpowie również za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej