Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

To już próbne matury

  • Napisane przez  DSI
To już próbne matury

Przedostatni tydzień listopada był pracowity dla kaliskich maturzystów.

W dniach od 22 do 25 listopada 2021r. ponad stu uczniów klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego  i klasy czwartej Technikum Informatycznego w Zespole Szkół w Kaliszu Pomorskim sprawdziło wiedzę i umiejętności pisząc próbną maturę z Wydawnictwem Pedagogicznym Operon.

W poniedziałek i środę maturzyści rozwiązywali arkusze z języka polskiego i języków obcych, we wtorek zmierzyli się z zadaniami z matematyki, natomiast w czwartek uczniowie pracowali z zadaniami z historii, wiedzy o społeczeństwie, geografii, fizyki, chemii, biologii oraz informatyki.

To pierwsza, ale nie ostatnia w tym roku szkolnym próba egzaminu maturalnego. Maturzyści mogą poczuć atmosferę sali egzaminacyjnej, sprawdzić swoje możliwości oraz procedury, dzięki czemu z mniejszym stresem będą mogli przystąpić do majowych egzaminów i z satysfakcją podsumować edukację w kaliskim liceum i technikum.

Życzymy połamania piór na maturze.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej